Подписаться

Maxim

Данное заведение не проверено и не управляется заведением. Если вы являетесь руководителем данного заведения - отправьте заявку для получения доступа к управлению
Клубы

Адрес: Тернополь, ул. Білецька, 1 А

Телефон: (0352) 25-76-07

Dance Club Maxim
Нічне життя Тернополя… Яке воно? «Динамічне, сповнене позитиву, задоволення і драйву», — саме так його змалює той, хто хоча б раз побував на одній із вечірок у Dance Club Maxim. Адже цей заклад є невід’ємною частиною нічного життя нашого міста, саме тут від насичених буднів відпочиває найпрогресивніша і найактивніша тернопільська молодь, а також гості міста. Вже сама назва клубу підтверджує відомий бренд, якому довіряють і який гарантує стовідсоткову якість відпочинку.
Стилістичну концепцію закладу і безпосередньо музичний супровід створюють кращі DJ та музичні виконавці, як української сцени, так і сцени світового рівня! Поряд з індивідуально продуманими вечірками, одне з найголовніших надбань клубу — це неповторна атмосфера, що панує в самому його серці — на танцполі. Вишуканий і неординарний дизайн у європейському стилі, новітні світлові технології, якісний звук і чудова візуалізація — ці елементи Dance Club Maxim неодноразово відзначали всесвітньо відомі музиканти!
Атмосфера танцполу Dance Club Maxim - у стилі house та electro. За північ до них приєднуються progressive house і minimal. Та варті підкреслити, що кожен DJ, що відіграє у Dance Club Maxim, передає публіці свій настрій і дарує найкращі музичні хіти в індивідуальній модерній обробці.


Найнезвичайніші та тільки ексклюзивні коктейлі на будь-який смак та під будь-який настрій гостя створюють професійні бармени нашого закладу.
Саме завдяки поєднанню усіх цих елементів, відвідувачі губляться у часі і просторі музичного драйву. І вливаючись у загальну атмосферу Dance Club Maxim, кожна вечірка для гостей перетворюється на чудове свято позитивних емоцій і музичної насолоди!
Тож не пропустіть нагоди провести час максимально активно і з користю! Стежте за розкладом наших вечірок!
 

Отзывы Maxim Тернополь

На данный момент нет ни одного отзыва о заведении Maxim или Зарегистрируйся чтобы быть первым.