Подписаться

IБIZA

Данное заведение не проверено и не управляется заведением. Если вы являетесь руководителем данного заведения - отправьте заявку для получения доступа к управлению
Клубы

Адрес: Тернополь,

Телефон:

Клубне життя є особливою формою відпочинку. У найдавніші часи люди проводили святкування важливих дат і бенкетів на честь перемог царів та імператорів. Звичайно у 20 - 21 століттях вечірки почали проводитися у нічних закладах, open- airs стали різновидом молодіжних розваг у літню пору року. Кожен сам для себе обирає стиль музики який йому/їй довподоби. Для цього молоді та перспективні діджеї вдосконалюють свою майстерність у різноманітних стилях: від 80-тих і до hard techno.

Нічний клуб "ІБІZA" дає можливість почути та відчути ритми сучасних виконавців, а також відпочити з друзями, знайомими та родичами під ритми свтових виконавців, та треки різноманітних діджеїв сучасності. Безумовно кожен день приносить щось нове! Саме тому акцент робиться не лише на звукосприйнятті, але й на світлових ефектах, якісному сервісі та легкій і завжди приємній атмосфері. МС,дфджеї та завжди бажені та приємні піджейки передають вам гарячий настрій та поєднують меломанів у середовищі відпочинку та свята.

Казимир Малевич писав: "Є сила, яка полягає в постійному вдосконаленні форм". Так само і в ритмах мелодії - немає нічого, що би нерозвивалося. Енергія сучасних треків, проектів та відомих діджеїв та інші сталові напрямки - відбраются для кожного дня тижна окремо, про що буде донесено для вас у подальшому написі.


В основі концепції клубу " ІБIZA" закладено принципи сучасного нічного танцювального закладу. Це клуб, який готовий кинути виклик іншим нічним закладам Тернополя. Наразі " ІБIZA" виділяється з поміж інших закладів просторістю, адже запросто може вмістити 400-500 чоловік. Нічний клуб орієнтується на публіку із середнім і високим рівнем достатків, тому буде постійно удосконалюватися в плані комфорту і зручності для клієнтів, ціни на барі помірковані, тому кожен бажаючий може замовити собі той чи інший енергетичний напій. В нічному клубі "ІБIZA" будуть реалізовуватися найбільш нестандартні проекти, масові заходи, презентації, конкурси, а також запрошуватимуться як українські, так і європейські ді-джеї.
Гостями клубу вже було багато музикантів і в 2009 році їх число буде не менше.
 

Отзывы IБIZA Тернополь

На данный момент нет ни одного отзыва о заведении IБIZA или Зарегистрируйся чтобы быть первым.